Bizneset në Kamenicë ndihmojnë me maska e dorëza policinë dhe stafin e administratës komunale

Kamenicë – Në këto kohë të vështira, disa biznese në Kamenicë janë duke ndihmuar me furnizim të maskave, dorezave për policinë e stafin e administratës në komunë ka shkruar Qëndron Kastrati.

“Falënderoj Buffi Lounge qe sot ka dërguar ushqime për stafin mjekësor në QKMF e në kufirin “Dheu i Bardhë”.
GreenPharm – 100 maska për policinë
Madekos – 100 maska për stafin komunal
Humana – Doreza e maska

U jam mirënjohës të gjitha bizneseve, kafiterive e restauranteve, që janë duke e respektuar në plotni vendimin për mbylljen e veprimtarive të tyre.
Bashkë e tejkalojmë secilën sfidë ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).