Bionde e pa rezistueshme, Kejvina duket “flakë” në bikini

Kejvina Kthjella kohë më parë u kthye në bionde dhe në rrjetet sociale nuk ka ndaluar së sjelluri imazhe të ndryshme në të cilat paraqitet tejet seksi.

E tillë u paraqit edhe së fundi në një imazh që ka ndarë me adhuruesit në Instagram teksa ka treguar se po i shijon pushimet verore.

Modelja shqiptare erdhi e veshur vetëm në bikini, me grim të theksuar dhe flokë të rregulluara.

Kejvina dukej më tërheqëse se kurrë më parë, ndërsa nuk munguan as kometet e shumta sipër fotografisë.

Kujtojmë që përveç fotosesioneve, Kejvinën ka kohë që nuk e shohim në një projekt./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).