Big Mama ndryshon shumë në pamje, nuk do e njihni

Këngëtarja e dashur Big Mama, shquhet për thjeshtësinë dhe humorin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja ka vite që është në skenë dhe pëlqehet mjaft shumë akoma.

Big Mama ka bërë një ndryshim në pamjen e saj fizike.

Ajo si duket ia ka zgjatur flokët, ku më këtë pamje po duket bukur dhe ndryshe.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS