Besnik Krasniqi nënshkruan me Dritën

Gjilan – Ju njoftojmë që klubi jonë FC DRITA ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e krahut të djathtë Besnik Krasniqi.

Njoftimi zyrtar i klubit.

“Besnik Krasniqi nënshkruan me ne.

Ju njoftojmë që klubi jonë FC DRITA ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e krahut të djathtë Besnik Krasniqi.

Marrëveshja është arritur sot ku në ambientet e klubit lojtari është prezantuar nga drejtori sportiv z. Valon Zymberi i cili i dëshiroi suksese lojtarit në klubin tonë.

Besniku ka qenë pjesë e shumë ekipeve nga Kosova dhe Shqipëria dhe së fundmi ishte pjesë e Prishtinës.

Mirë se vjen Besnik

FC “Drita ”

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS