RCCOLA

Besnik Hasi largohet nga Mecheleni

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Besnik Hasi do të largohet nga Mecheleni në fund të sezonit.

Klubi belg ka njoftuar se ky vendim është marrë me marrëveshje të dyanshme, shkruan Gazeta Express.

Mecheleni falënderoi trajnerin nga Kosova për kontributin dhe rezultatet pozitive të arritura nën drejtimin e tij.

Uji Dea

52-vjeçari nga 22 ndeshje si trajner i skuadrës nga elita e Belgjikës ka regjistruar 12 fitore, katër barazime dhe gjashtë humbje.

/Gazeta Express/