Besa paralajmëron projektin e ri

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Kokëdhima, ka paralajmëruar se është në incizime të këngës së re.

Ajo nëpërmjet rrjetit social Instagram ka bërë të ditur se kënga e saj e re do të vijë shumë shpejt.

“Duke incizuar këngën time me ‘Threedotsproduction’. Vjen së shpejti”, ka shkruar ajo, duke i bashkëngjitur një fotografi nga incizimet.

Kënga e re e Besës vjen pas këngës “#14” e lansuar më 14 shkurt.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).