Besa Kokëdhima me elegancë të paparë

Këngëtarja e dashur për publikun Besa Kokëdhima, vazhdon ta ketë një shije të stërholluar, sa i përket stilit të veshjes, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithve me fustanin e saj të bardhë, duke goditur në shenjë me elegancë.

Kujtojmë që me këngën “Histori”, këtë vit Besën do ta shohim në natën finale të festivalit “Kënga Magjike” 2019.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).