Besa Kokëdhima gati për këngën e re

Në fund të vitit të kaluar, këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima publikoj këngën “Histori”, që u pëlqye shumë nga publiku shqiptar, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Derisa tani ajo është gati për këngën e radhës, të cilën gjatë javëve në vijim pritet ta publikojë zyrtarisht.

E kur interpreton Besa, hiti është i garantuar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).