Besa Kokdhima mahnitë në të bardha

Këngëtarja e njohur, Besa Kokdhima ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Nga aty e shohim të veshur në fustanin e bardh teksa flokët i kishte kapur. Vet fustani ia tregonte format e mira trupore që ajo ka.

Ndryshe, Besa ka kohë që është në skenë dhe këngët e saj dëgjohen shumë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS