Bersant Celina shënon për Manchester Cityn

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina, ka shënuar gol vendimtar për skuadrën e Manchester Cityt në grupmoshat e reja.

Celina në mbrëmjen e sontme në kuadër të FA Cup ka shënuar kundër Stoke Cityt. Goli i Celinës i shënuar në minutën e 37` ishte vendimtar për të rinjtë e Cityt pasi u kualifikuan në çerekfinale të FA Cup, transmeton GazetaTribuna.

Celina u ftua edhe në ndeshjen mes Stuttgartit para disa javësh duke bërë paraqitje mjaftë të mirë me ‘Citizens’. /GazetaTribuna/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).