Bernard Berisha shpallet lojtari i ndeshjes, shpërblehet me veturë nga presidenti i klubit

Akhmat Grozny ka barazuar ndaj Tambov 1:1 në kuadër të Premierligës ruse.

Ekipi i Bernard Berishës, Akhmat Grozny ishte duke humbur, kur reprezentuesi kosovar realizoi një gol të bukur në minutat shtesë për t’ia dhuruar një pikë ekipit të tij.

Berisha u shpall lojtari i ndeshjes, por ky nuk ishte i vetmi lajm i mirë që mori kosovari, shkruan Indeksonline.

Ai u shpërblye edhe nga presidenti i klubit, Ramzan Khadirov me veturë për perfomancën e tij.

Bernard Berisha e bëri të ditur këtë në llogarinë e tij në Facebook./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).