Bernard Berisha shkëlqen me dy gola, Akhmat Grozny shënon fitore të thellë ndaj Krasnodarit

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Berisha, po vazhdon me formën e lartë në futbollin rus, shkruan Zeri.info.

Skuadra ku atkivizohet reprezentuesi kosovar, Akhmat Grozny, sot shënoi fitore bindëse 0-5 në udhëtim te Krasnodari.

Bernard Berisha hyri si zëvendësues në këtë ndeshje në minutën e 37-të, teksa realizoi dy gola në minutat 51 dhe 68.

Kjo ndeshje ishte e vlefshme për javën e 24-të në Premier Ligën ruse.

Ndryshe, Akhmat Grozny renditet në pozitën e 11-të me 32 pikë. /Zeri.info

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS