Berisha vonon përgjigje, dorëzohet Sampdoria?

E ardhmja e Valon Berishës mbetët në pikëpyetje.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është afër transferimit në Sampdoria, por një gjë e tillë ende nuk ka ndodhur, transmeton IndeksOnline.

Sipas mediave në Itali, Berisha është dashur që gjatë këtyre ditëve t’i jap përgjigje definitive klubit nga Italia. Megjithatë, ylli kosovar i ka vonuar përgjigjen italianëve.

Kështu, siç thonë disa gazetar në Itali – Sampdoria është dorëzuar dhe nuk e do më kosovarin.

Por, mbetët të shihet se çfarë do të ndodh me futbollistin e Salzburug, i cili ka oferta edhe nga Premierliga./IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).