Beqaria e mosha s’po ia lënë ‘shej’ Leonorës, veç po zbukurohet!

Leonora Jakupi padyshim se vazhdon të jetë ndër femrat më të bukura shqiptare.

Anipse ende beqare, duket se Leonorës mosha dhe ky fakt nuk po ia lënë ‘shej’.

Madje ajo vetëm sa po zbukurohet nga dita në ditë, transmeton Indeksonline.

Leonora së fundi është bërë edhe më e hijshme, e kjo dëshmohet në fotografitë e sapopublikuara./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).