Bekim Bajrami: Efekti Haziri do të ndjehet gjatë!

Gjilan – Një thjeshtësi e punës dhe transparencës së Kryetarit Lutfi Haziri dhe neve si pjesë e ekipës së tij, arritëm të sjellim grantin ndër më të lartin në Kosovë ka shkruar Bekim Bajrami drejtor i urbanizmit i cili së bashku me Nevzad Rushitin drejtor i inspeksionit ishin në ceremoninë e marrjes së grantit për komunën e Gjilanit.

“Urojmë të shfrytëzohet me po aq kthjelltësi sa edhe i fituar. Poashtu Kryetarit të ri i urojmë së paku të mbajë këtë nivel detyre dhe nëse na kalon do ta lakmojmë. Efekti Haziri do të ndjehet gjatë” ka shkruar Bekim Bajrami./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS