Bejbi bleta

Bebe Rexha shndrit Dubain Ajo njihet për mënyrën e rrezikshme të veshjes.

Dhe kështu, Bebe Rexha ka theksuar fort linjat e saj të cilat të lënë pa frymë, kur ishte në skenë gjatë “Dubai’s Redfestdxb Festival”.

Këngëtarja 28 vjeçe linjat e saj trupore i kishte vendosur në një veshje me xixa, një korset të lidhur nga prapa. Duke shkëlqyer me xhinglat e saj, krijuesja e hitit “Meant To Be” kishte hequr të gjitha barrierat për veshjen e saj në skenë. Dukjen e kishte kombinuar me një palë gete të zeza, një palë çizme. Bebe, emri i vërtetë i saj që është Bleta, flokun e saj prej platini e kishte të drejtë derisa çehren e kishte përcjellë me hije “smoky eye” dhe buzëkuq të butë pink.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).