Bëhuni gati: Genta Ismajli po vjen me ‘Zjarr’

Në ditën e parë të Pranverës, zyrtarisht këngëtarja e njohur Genta Ismajli, ka paralajmëruar lansimin e këngës së saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Zjarr”, mban titullin kënga më e re e këngëtares, videoklipi i të cilës do t’na sjell një Gentë atraktive dhe përplot sensualitet.

Duroni edhe pak, se Genta po vjen.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).