Bëhuni gati: Bleona Qereti po vjen me këngë të re 100% hit

Këngëtarja e mirënjohur Bleona Qereti nga qendra e Kalifornisë, i ka paralajmëruar fansat që me datë 27 Shtator, do ta publikojë zyrtarisht këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Përmes një shkrimi në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka shpërthyer ndaj dukurive negative që po e irritojnë.

“Vendosa të flas me zë të lartë për një fenomen që është bërë pjesë e jetës së të gjithëve, i cili është duke përdorur median sociale – veçanërisht #Kërkesat. Por jo shumë prej nesh kanë guximin ta tregojnë për atë që është në të vërtetë: Një kancer!!! Unë po flas për komentet e njerëzve miserabël të cilët, shumicën e kohës, dërgohen nga llogari fiktive…”.

Se a do t’i realizohet ideja 100%, mbetet të presim deri në ditën e lansimit.

Një gjë dihet, Bleona Qereti është këngëtare që lufton e asesi nuk dorëzohet.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).