Behgjet Pacolli: Mos e shndërroni Parlamentin në çerdhe të fëmijëve!

Kryetari i AKR-së, njëherit deputet në Kuvendin e Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në Facebook ka kritikuar deputetët e Kuvendit të Kosovës për sjelljen e tyre aspak korrekte që ata patë gjatë seancës së sotme.

Pacolli i cili teksa po fliste për shkatërrimin e natyrës ëishte ndërprerë nga zhurmat e deputetëve të cilët siç ka thënë ai silleshin si ata nxënësit e paedukuar në klasë.

Pacolli tutje ka thënë se kush nuk dëshiron të dëgjoj brenda asaj cfarë flitet në seancë të dal jashtë dhe të mos krijoj atmosferë kaosi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS