Begzad Sinani përmbyll projektet me surla e tupana, falënderohet nga banorët

Kamenicë – Begzad Sinani ka shfrytëzuar rastin që në fund të mandatit dhe siç ka thënë ai në përmbyllje të projekteve të takohet me banorët e Kopërrnicës nga të cilët është falënderuar, derisa vet Sinani nuk ka përtuar të luaj me surla e tupana.

“Aheng i këndshëm në Koperrnicë, në përmbyllje të projekteve. Faleminderit bashkëvendës për mbështetje me 1 dhjetor 2013. Përkulem para jush. Te ju gjeta mbështetjen me 97 %. të përkrahjes. Jeni të mrekullueshëm” ka shkruar Sinani derisa shihet duke hedhur vallen në mes banorëve./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).