Eko Higjiena

Befason Mimoza Mustafa, në këtë gjendje nuk është parë asnjëherë

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja, Mimoza Mustafa, në secilën paraqitje të saj shfaqet gjithmonë e rregulluar deri në detajin e fundit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Si duket vitet janë “ndaluar” për këngëtaren, pasi ajo duket mjaft rinore në pamje.

ARKATANA

Mimoza ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet sharmante dhe me një dekolte më të zbuluar.