Bebe Rexha vazhdon të shkëlqejë me postimet e saj në Instagram

Bebe Rexha këngëtarja më prejardhje shqiptare është e njohur për sukseset e saj ne skenën muzikore ndërkombëtare.

Në çdo paraqitje të saj ne rrjetet sociale ajo shkëlqenn duke marrë dhe guximin të bëjë foto, ku nuk heziton t’i paraqes edhe format e saj trupore transmeton Gazeta Blic

Ajo në një postim në Instagram shihet shumë pozitive dhe më një sharmë të veçantë.

Bebe Rexha ndiqet nga 10 milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtar në Instagram

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).