Bebe Rexha shkëlqen në kopertinën e revistës “Voir Fashion”

Ditë më parë,Bebe Rexha deklaroi se është një dashnore më e mirë se sa ishte një dekadë më parë, pasi po afrohet në të tridhjetat.

29-vjeçarja ishte e sigurt se do të vazhdonte të jetë në qendër të vëmendjes me xhirimin e saj më të fundit për ‘Voir Fashion Magazine’ pas deklaratave të njëpasnjëshme që bëri.

Këngëtarja e hitit “Say My Name” është shfaqur me një kostum transparent teksa ka vënë në pah asetet e saj trupore.

Biondja seksi e veshur e tëra në rozë duket e mahnitshme gjersa në fotografinë e radhës për Voir u shfaq në një fustan të shkurtër ngjyrë neon. Bukuroshja jonë edhe këtë herë ka treguar linjat e bujshme për të cilat merr komente të ndryshme nga publiku.

Javën e kaluar, Bebe pati një paraqitje të veçantë në ceremoninë e ‘The Fragrance Foundation Awards’, ku dhuroi një çmim për një nga pjesëmarrësit në eveniment.

Theksojmë se Rexha po vazhdon të jetë shumë aktive në industrinë e muzikës, qoftë me projekte apo edhe me koncerte e pjesëmarrje të shumta në festivale. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).