Mobi Casa

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka pozuar për fotografitë e mrekullueshme në Instagram në Phoenix, Arizona të hënën.

Këngëtarja 34 vjeçe, dukej sensacionale me veshjen e saj prej xhinsi, për të performuar në skenë në “Festivalin e Muzikës Mars Madness 2024” në Margaret T.Hance Park të shtunën.

Disa ditë pasi performoi në festival, Bebe postoi një sërë fotografish të veshjes së saj ‘të egër’ teksa pozonte në prapaskenë.

Mobi Casa

Ajo shfaqi linjat joshëse në këtë kostum të zi dhe gri, të bashkuar me një gjerdan argjendi.

Bebe dukej sensacionale në ansamblin e saj elegant dhe kapi ndriçimin më të mirë teksa pozon nën rrezet e diellit.