Bebe Rexha shfaqet në formë të mirë dhe tërë stil në paraqitjen e radhës në rrjetet sociale

/ 1 minutë lexim

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka vazhduar të mbetet aktive në rrjetet sociale duke sjell postime të ndryshme për fansat e saj të shumtë.

32-vjeçarja numëron mbi 10 milionë ndjekës vetëm në llogarinë e saj në Instagram, aty ku së fundmi postoi disa imazhe të reja në të cilat dukej teje atraktive.

E veshur në një bluzë të shkurtër ngjyrë rozë të cilën e përshtati me çantë dhe syze me të njëjtën ngjyrë.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Vali Ranch

Për tu duke edhe me më shumë stil, Bebe veshi një palë xhinse dhe këpucë me ngjyrë të bardhë, ndërsa nuk munguan komentet e fansave të cilat ishin kryesisht pozitive.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

“Më në fund po ndihem sërish njeri”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e fotove të reja.

Ndërkohë, kujtojmë që Bebe do të jetë pjesë e episodit special të spektaklit më të ndjekur të talenteve në Amerikë “American Idol” në Hawaii. /Telegrafi/