Bebe Rexha “përvëluese” në imazhet e fundit

Bebe Rexha është këngëtarja e njohur shqiptare por që ka fituar famë të madhe në botë.

Bebe së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë të bukur dhe seksi.

Ajo po ekspozon gjoksin e saj bombastik dhe po tregon byzhut e saj të shtrenjta.

Image result for bebe rexha

Duket se Bebe do të marrë pjesë në një event shumë special pasi që duket shumë e kuruar./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).