Bebe Rexha në ballinën e revistës së njohur

Bebe Rexha do të jetë në kopertinën e revistës së njohur “Cosmopolitan” në Siri Lanka.

30 vjeçarja u paraqit në ballinën e revistës për muajin janar, ndërsa përveç kësaj ajo për revistën ka folur edhe për jetën e saj profesionale, por edhe personale.

E veshur në një fustan të zi, elegant dhe flokë të bardha, Bebe dukej tërë shkëlqim.

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare, në dhjetor të vitit që lamë pas vizitoj Shqipërinë, pas tragjedisë së tërmetit që goditi vendin në nëntor./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).