Bebe Rexha: Më në fund ëndërra ime u realizua

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka qenë mjaft e komentuar së fundmi, kjo pasi ajo ka arritur të nominiohet në dy kategori në ceremonisë së njohur “MTV EMA”, që do të mbahet në nëntor.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, e ndërsa së fundmi na ka befasuar me një postim në Instagram.

Bebe ka publikuar një fotografi, ku shfaqet një petë pallaqinkë e cila është gatuar në pamjen e këngëtares.

“Ëndërra ime u realizua, unë tani jam një petë pallaqinkë”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).