Bebe Rexha mahnit me kostumin e shndritshëm në “Coachella 2023”

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka qenë e pranishme në “Coachella 2023”.

Ngjarja muzikore e vitit, e cila nisi më 14 prill, do të zgjasë deri më 23 prill 2023.

Artistja me origjinë nga Dibra mori vëmendje me paraqitjen glamuroze në një kostum blu të shndritshëm.

Gjatë performancës së tyre, biondja u ngjit në skenë për të interpretuar dy këngë.

“Coachella 23’. Faleminderit që më kishit mua Tëo Friends”, tha ajo.

Dukjen e kompletoi me një stil flokësh valë valë si dhe një grim me nuanca blu.

33-vjeçarja ndërkaq ka qenë duke punuar në albumin e ri “Bebe”, i cili pritet të lansohet së shpejti. /Telegrafi/