Bebe Rexha: Fama ime i frikëson meshkujt

Bebe Rexha ka treguar pse meshkujt hezitojnë të hyjnë në lidhje me të.

Bebe Rexha është emër mjaft i lakuar në mediat rozë edhe për jetën e saj private, në një intervistë me ‘Healthy’ këngëtarja shqiptare ka treguar se është beqare.

Ajo është shprehur se lidhjet nuk i kanë ecur asnjëherë mirë pasi sipas saj, fama i ka frikësuar shumë meshkujt.

“Të qenurit e famshme i ka frikësuar shumë meshkuj. Shumë herë, ata duan një vajzë që është e butë dhe e rezervuar dhe kjo nuk jam unë. Unë nuk kam filtër. Do të them atë që dua. Nuk kam kohë për drama”, tha Bebe Rexha.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).