Bebe Rexha, e mahnitshme me kostum të lëkurës

Ajo ka filluar turneun e ‘The Jonas Brother’s’ së bashku me Jordan McGraw dhe Livvia që nga fillimi i gushtit.

Dhe Bebe Rexha mahniti publikun edhe një herë ndërsa performoi në Qendrën e famshme të Barclays në New York të shtunën në mbrëmje, shkruan DailyMail.

Muzikantja, 30 vjeçe, siguroi që të gjitha sytë ishin tek ajo teksa rrëshqiti në një veshje të zezë lëkure, e cila ia nxori në pah kthesat e saj vrasëse.

Duke qenë gjithnjë në hap me trendet e reja të modës, e vetmja pjesë e krijueses e hitit “I’m a mess” ishte e plotë me mëngë të frymëzuara dhe shirita zinxhirësh përgjatë trupit të saj.

Bukuroshja bjonde u shfaq e mahnitshme, ndërsa e plotësoi pamjen tërheqëse me një grim më të lehtë e flokë të lëshuara.

Grupi – i përbërë nga vëllezërit Kevin, 32 vjeç, Joe, 30 vjeç dhe Nick, 27 vjeç – pritet të nisë ndeshjen evropiane të turneut të tyre në qytetin anglez të Birmingham në fund të janarit, përpara se të dilte në skenë në Belgjikë, Gjermani , Zvicër, Itali, Spanjë, Holandë dhe Francë.

Më herët gjatë javës, Bebe njoftoi nominimet e Grammys për vitin 2020, së bashku me Alicia Keys në CBS Morning.

Çmimet vjetore do të transmetohen në CBS më 26 janar dhe do të pritet nga muzikantja Alicia, 38, e cila tashmë ka 15 çmime Grammy.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS