Bebe Rexha duket joshëse në pozat e reja nga Brazili

/ 2 minuta lexim
KKVITI

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë.

Së fundmi ajo performoi në festivalin e famshëm “The Town” në Brazil, teksa ka njoftuar edhe datat e turneut në kontinentin aziatik.

Rexha ndërkohë është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpesh publikon për fansat fotografi të ndryshme na paraqitjet e saj.

Së fundmi, interpretuesja e hitit “I’m Good (Blue)” ka publikuar një kolazh fotografish në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Mobi Casa

Ajo ka pozuar e veshur me një fustan të zi të shkurtër, duke vënë në pah fizikun e saj dhe fytyrën e zbukuruar me makijazh.

Pëlqimet dhe komentet e shumta prej ndjekësve të saj nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për dukjen.

Bebe Rexha përndryshe ka qenë shumë e përfolur në media muajve të fundit, kjo për shkak të një sërë ngjarjesh që kanë ndodhur në jetën e saj si gjuajtja me telefon nga një fans dhe ndarja nga i dashuri i saj, i cili e la për shkak të kilogramëve të tepërt. /Telegrafi/