Bebe Rexha brenda javës së ardhshme me këngë të re

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Ajo është duke punuar intensivisht në këngë të reja si dhe do të mbajë disa koncerte të ndryshme muzikore.

Këngëtarja jonë ka bërë të ditur se ka finalizuar këngën më të re duke zbuluar edhe datën se kur do të publikohet.

Kështu ka bërë të ditur përmes llogarisë personale në Instagram duke treguar se videokëngën e re do ta sjell më 15 shkurt.

Kënga e re e Bebes do të titullohet “Last Hurrah”, i cili vjen pas këngës “I’m a Mess” që është një ndër hitet e saja.

Kujtojmë se 28-vjeçarja me këngët e fundit është nominuar në dy kategori të “Grammy Awards”.

Ndryshe, ndarja e çmimeve “Grammy Awards” do të mbahet më 10 shkurt dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në “CBS”. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).