Bebe Rexha bën një gjest jo të zakonshëm, ky është qëllimi i saj

Ka bërë një gjë jo shumë të zakontë.

Bebe Rexha ka mbledhur shumë tekstshkruese dhe këtë gjë e ka bërë që të bashkojë forcat me këngëtaret tjera, të cilat edhe shkruajnë edhe tekste të këngëve, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një video ku tregoi edhe më shumë për qëllimin e saj.

““Le të shkruajmë hitet për njëra-tjetrën dhe të pasurohemi me njëra-tjetrën. Mbrëmë kam pritur në një darkë të quajtur “Women In Harmony” teksa kemi festuar producentet dhe tekstshkrueset më të mira të femra në biznesin e muzikës. Faleminderit të gjithave grave që erdhën dhe atyre që nuk munden ta bënin një gjë të tillë” janë fjalët e saj

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).