Beatrixit për pak e tradhton veshja

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka postuar një foto ku shihet duke i mbrojtur gjinjtë në mënyrë që ata mos t`i ekspozohet

Ajo është e njohur për fotot që poston në Instagram me të cilat dëshiron që të tërheq vëmendje.

Këtë ajo e ka bërë edhe sonte ku shihet në një foto duke mbrojtur e duar gjoksin që mos ti ekspozohet.

Edhe Beatrix, ashtu si shumë këngëtare të tjera po vazhdon të jetë në vetizolim në Shqipëri për shkak të pandemisë Covid-19. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).