Beatrixi shkëlqen me paraqitjen nga vendlindja

Ajo është tejet e komentuar dhe e ndjekur nëpër rrjete sociale.

Bëhet fjalë për këngëtaren Beatrix Ramosaj, e cila përherë është “in” në mënyrën e paraqitjes dhe stilit që ka.

Ajo jeton dhe vepron jasht Kosovës, por shpesh herë e vizitin vendlindjen.

Së fundmi ajo ka vizituar vendin nga ajo e ka prejardhjen duke u shfaqur plot stil e shije në peisazhin e bukur të natyrës. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).