Beatrix Ramosaj vjen me poza atraktive

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj, është mjaft e ndjekur nga fansat shqiptarë në rrjetet sociale.

Shpesh ajo publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Disa të tilla, Beatrix i ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar me bikini gjatë pushimeve të fundit në Dubai, teksa ka vënë në pah fizikun e saj të shkëlqyer.“Unë dua që ti të vish këtu”, ka shkruar bukuroshja e njohur në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë përgëzuarkëngëtaren për linjat trupore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).