Beatrix Ramosaj vjen joshëse…

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj tash e disa ditë ka filluar pushimet në Dhërmi.

Ndonëse po kalon çaste të paharruara ajo shpesh provokon me imazhe në rrjetet sociale,shkruan Kosova Sot Online.

Imazhi i fundit që zgjodhi të ndajë me ndjekësit është kur duket tejet seksi në një palë bikini të bardha, e cila nuk lë vend as për imagjinatë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).