Beatrix Ramosaj, ‘tërbon’ rrjetin

Beatrix Ramosaj ka ‘ndezur’ rrjetin me fotografinë e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet me një fustan ngjyrë kafe.

Ky fustan i Beatrixit zbulon më shumë se ç’duhet dhe kjo tashmë vërehet dukshëm në imazhin e mëposhtëm.

Ramosaj ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore por nuk ka dyshim se po e shijon jetën pafund.

E të fundit këngë “Get High”, e solli në bashkëpunim me vëllaun e saj, këngëtarin, Alban Ramosaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).