Beatrix Ramosaj ju lë pa mend

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë personazh mjaft aktiv dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo vetëm në llogarinë personale, Instagram numëron 476 mijë ndjekës teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat, duke mos i munguar as pozat provokuese në koleksionin e saj

Beatrix së fundi ka publikuar një set të ri fotografik, ku shfaqet me një fustan veror.

Ndryshe, 26-vjeçarja prej vitesh ka lënë më anash muzikën ndërsa tani më shumë është fokusuar në fushën e modelingut.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).