Beatrix Ramosaj, ju çmend me këto poza…

Këngëtarja sharmante Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, në veçanti këtë muaj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Për fansat e saj, Beatrix ka pozuar tejet seksi, e veshur me fustan të gjelbër, duke i çmendur të gjithë me këtë paraqitje përplot sensualitet.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).