Beatrix Ramosaj bëhet nostalgjike

Jo të gjithë personazhet e famshëm publikojnë foto nga fëmijëria e tyre, por ky nuk është rasti i Beatrix Ramosajt.

Këngëtarja ka ndarë dje me ndjekësit në Instastory një foto të realizuar nga fëmijëria, shumë kohë para se të bëhej e famshme.

“Trixa e vogël”, ashtu siç ajo e quan veten, shihet me flokë të prera shkurt mbi supe.

Fotot dhe videot provokuese dhe joshëse nuk mungojnë në rrjetet sociale të këngëtares, e cila merr edhe shumë pëlqime e komente.

Beatrix u rikthye në muzikë disa muaj më parë, pas tre vitesh shkëputje.

Ajo erdhi me një bashkëpunim me Eugent Bushpepën dhe videoklipi i këngës kishte skena shumë hot.

Kjo ngriti dyshime se dyshja mund të kishin nisur një romancë me njëri-tjetrin, por të gjitha u hodhën poshtë shumë shpejt, pasi Eugenti deklaroi se është në një lidhje me një vajzë tjetër.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS