Beatrix pozon në formë shumë tërheqëse

Është shumë seksi, e këtë gjë po e dëshmon shpesh.

Beatrix Ramosaj së fundmi ka publikuar një imazh, ku shfaqet e veshur me rroba banje, duke treguar fizikun.

Në plan të parë, ajo kishte vënë gjoksin teksa po merrte pozë provokuese nga ballkoni, ndërsa mbishkrimi që ia la atij imazhi është “Shoh, ndjej, jam”.

E sa u përket projekteve muzikore, Beratrix Ramosaj ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).