Beatrix “ndez” fansat”! I le të gjithë me “gojë hapur” e veshur me bikini

Beatrix Ramosaj ka nisur pushimet e saj dhe nuk kishin si të mungonin disa foto seksi me bikini. Para pasqyrës e veshur me bikini ngjyrë bojqelli, kënëtarja ka mahnitur ndjekësit me format trupore që ka.

Barku i shteshtë dhe i tonifikuar është ai që bie në sy menjëherë duke na shtyrë të gjithëve kështu drejt palestrës dhe dietave ushqimore.

Në një foto tjetër, në plan të parë Beatrix ka vendosur gjoksin, teksa ekspozon e përkulur para kamerës.

Menjëherë të shumta kanë qenë komentet pozitive që kanë vëshuar drejt fotove të këngëtares, të cilët e kanë komplimentuar për format perfekte që ka.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS