Beatrix ka një kërkesë, “ta dashurojmë”

Këngëtarja Beatrix Ramosaj po vazhdon pushimet e saj në Ibiza të Spanjës por ajo po kërkon edhe diçka

Në një foto tepër të nxehtë që e ka postuar në rrjetet sociale, Beatrix Ramosaj ka treguar sa është seksi.

“Thoni se me dashuroni”, ka shkruar ajo derisa ekspozon gjoksin në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që Beatrix bën foto të nxehta, kurse kjo e fundit është njëra prej tyre. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).