Fundamenti

Beatrix ka dy fjalë për t`i thënë

/ 1 minutë lexim

Beatrix Ramosaj i ka dalur në krah banorit të Big Brother Vip Albania – Luiz Ejllit, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Kjo me arsye pasi prej ditësh është bërë objekt tallës nga pjesa më e madhe e banorëve të shtëpisë.

Mobi Casa

“Bullizuesit dhe njerëzit që qëndrojnë aty dhe nuk bëjnë asgjë për këtë kanë një vend të veçantë në ferr. #StopBullizimit”, ka shkruar Beatrix.