Bastiset një shtëpi në Livoq, policia konfiskon një pistoletë

Gjilan – Në fshatin Livoq i Poshtëm, të Gjilanit, raportohet se njësitë policore me urdhëresë të gjykatës kanë kontrolluar shtëpinë dhe objektet përcjellëse të dyshuarit mashkull shqiptar ku kanë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator të zbrazët.

Në konsultim me prokurorin rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).