Basri Aliu rizgjidhet kryetar i nëndegës së LDK-së në qytetin e Vitisë

Viti – Nëndega e LDK-së në Viti, në praninë e të gjithë delegatëve të kuvendit zgjedhor, zgjodhi edhe për një mandat Basri Aliun kryetar të nëndegës.

Urime kryetarit dhe kryesisë së re të nëndegës së Vitisë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).