Baristi më i mirë në botë?

Ukrainasi Alexander Shtifanov konsiderohet si baristi më i mirë në botë, pasi i ka shfaqur aftësitë e tij në një shou televiziv.

Ai e ka demonstruar se çfarë di të bëjë me shishet dhe gotat në një spektakël ukrainas për zbulimin e talenteve, ndërsa pas lansimit në YouTube, videoja është shndërruar në një hit. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).