Baristi më i mirë në botë?

Ukrainasi Alexander Shtifanov konsiderohet si baristi më i mirë në botë, pasi i ka shfaqur aftësitë e tij në një shou televiziv.

Ai e ka demonstruar se çfarë di të bëjë me shishet dhe gotat në një spektakël ukrainas për zbulimin e talenteve, ndërsa pas lansimit në YouTube, videoja është shndërruar në një hit. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS