Azemi: Deri dje zëdhënës të Alban Hysenit, sot e akuzojnë për qeverisje të keqe. Pafytyrësi e madhe kjo!

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Ju njohim edhe juve, e njohim edhe Alban Hysenin dhe Vetëvendosjen. Kape njanin e mëshoj tjetrit ka shkruar Ardian Azemi.

ArKatana

“Bashkë e keni qeverisë keq Gjilanin, e bashkë do të jepni llogari” ka shkruar Azemi i AAK-së./rajonipress/